Onze medewerkers

FeedValid heeft meerdere locaties waar haar medewerkers werken.

Lees meer
Scroll voor meer informatie

Onze mensen

Neem contact op

Verkoop

Verkoop Manager Circulair
Mark Brokking m.brokking@feedvalid.eu +3185 - 2012 102 +316 - 5247 3419
Verkoop Nederland & België
Daniël van den Berg d.vandenberg@feedvalid.eu +3185 - 4857 272 +316 - 5789 3664
Inge Telgenkamp i.telgenkamp@feedvalid.eu +3185 - 4857 276 +316 - 3877 4640
Verkoop Duitsland
Werner Spiegelhoff w.spiegelhoff@feedvalid.eu +49 - 2828 7696 +49 - 0171 2171 516
Heinz Schütz h.schuetz@feedvalid.eu +49 - 2451 941 460 +49 - 1728 244 407
Rinze Minnema r.minnema@feedvalid.eu +3185 - 2012 103 +316 - 1298 3988
Thomas Kleimann t.kleimann@feedvalid.eu +49 - 2381 376 371 +49 - 1777 138 775
Verkoop Zwitserland & Oostenrijk
Werner Spiegelhoff w.spiegelhoff@feedvalid.eu +49 - 2828 7696 +49 - 0171 2171 516
Verkoop Export
Mark Brokking m.brokking@feedvalid.eu +3185 - 2012 102 +316 - 5247 3419
Daniël van den Berg d.vandenberg@feedvalid.eu +3185 - 4857 272 +316 - 5789 3664
Verkoop Nutritie
Dr. Anke Schwitters a.schwitters@feedvalid.eu +49 - 2381376331 +49 - 163 3764103
Marc Boer m.boer@feedvalid.eu +3185 - 2012104 +316 - 10056146

Inkoop

Inkoop manager
Alexander Romme a.romme@feedvalid.eu +316 - 48273217
Inkoop Nederland & België
Alexander Romme a.romme@feedvalid.eu +316 - 48273217
Inkoop Duitsland
Alfred Nettebrock A.Nettebrock@feedvalid.eu +49 - 238 1 37 63 21 +49 - 160 8 85 87 17
Jörg Weber j.weber@feedvalid.eu +49 - 163 3 76 41 00
Heinz Schütz h.schuetz@feedvalid.eu +49 - 2451 941 460 +49 - 1728 244 407
Inkoop Overig
Alexander Romme a.romme@feedvalid.eu +316 - 48273217

Logistiek

Verkoop logistiek Nederland / België
Jolanda Buizer verkoopplannnig@feedvalid.eu +3185 - 2012090
Hans van Klaren bedrijfsbureau@feedvalid.eu +3185 - 2012108 +316 - 47934511
Inkoop logistiek Nederland / België
Frans Jurriëns logistiek@feedvalid.eu +3185 - 2012093 +316 - 20380315
Kees de Kloe logistiekafwikkeling@feedvalid.eu +3185 - 2012092
Verkoop / Inkoop Logistiek Duitsland
Iris Laux I.Laux@feedvalid.eu +49 - 2381 3 76 3 11 +49 - 163 3 76 41 07
Heike Lal H.Lal@feedvalid.eu +49 - 2381 376 310

Kwaliteit

QA afdeling
Mechthild Lühring labor@feedvalid.eu +49 - 2381 3 76 3 32 +49 - 163 3 76 41 09