Contact

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons. Bied ons de gelegenheid u ervan te overtuigen dat wij de juiste partner zijn voor uw bedrijf. Bel nu op of stuur ons een e-mail.

 

FeedValid B.V.

Munnikenlandse Maaskade 2
5307 TE Poederoijen
E: info@feedvalid.eu
T: +31 (0)85 2012100

 

FeedValid GmbH

Loddenkamp 10-12
59075 Hamm
E: info.hamm@feedvalid.eu 
T: +49 (0)2381 3760

 

Contactformulier

Verzenden

Direct in contact met onze collega's

3

Daniël van den Berg

d.vandenberg@feedvalid.eu
+3185 - 4857 272
+316 - 5789 3664

Inge Telgenkamp

i.telgenkamp@feedvalid.eu
+3185 - 4857 276
+316 - 3877 4640

4

Werner Spiegelhoff

w.spiegelhoff@feedvalid.eu
+49 - 2828 7696
+49 - 0171 2171 516

Heinz Schütz

h.schuetz@feedvalid.eu
+49 - 160 8 85 87 17
+49 - 1728 244 407

Rinze Minnema

r.minnema@feedvalid.eu
+3185 - 2012 103
+316 - 1298 3988

Thomas Kleimann

t.kleimann@feedvalid.eu
+49 - 2381 376 371
+49 - 1777 138 775

5

Werner Spiegelhoff

w.spiegelhoff@feedvalid.eu
+49 - 2828 7696
+49 - 0171 2171 516

6

Mark Brokking

m.brokking@feedvalid.eu
+3185 - 2012 102
+316 - 5247 3419

Reinder Markerink

r.markerink@feedvalid.eu
+3185 - 4857 271
+316 - 2072 4611